top of page

Antrax Dekoratif Radyatörler

özel renk antrax ghisa dekoratif radyatör
antrax ghisa yatay tasarım radyatör

Antrax Ghisa Dekoratif Radyatörler

Rodolfo Dordoni tarafından tasarlanan yeni GHISA koleksiyonu, eski dökme demir radyatörlere yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Orantıları, detayları, katı ve boşluklar arasındaki ilişkisi, elemanlar arasındaki bağlantıları, kalınlıkları ve derinlikleri ile dökme demir radyatörleri yeniden tasarlıyor. Yüksek ısı verimine sahip %100 geri dönüştürülebilir alüminyumdan üretilen Ghisa, çeşitli renk seçenekleriyle ve parlak paslanmaz çelik askı aparatları ile çok ilginizi çekecek.

The new GHISA collection, designed by Rodolfo Dordoni, brings a whole new perspective to vintage cast iron radiators. He redesigns cast iron radiators with their proportions, details, relationship between solid and voids, connections between elements, thickness and depth. Produced from 100% recyclable aluminum with high heat efficiency, Ghisa will attract your attention with its various color options and shiny stainless steel hangers.

GHISA ürün sayfası için tıklayınız - Click for GHISA product page

black and white antrax moon design radiator

Antrax Saturn - Moon Dekoratif Radyatörler

MOON, sakin, düşünceli, rahatlatıcı tasarımı ile  Zen minimalizminin heykelsi bir örneğini sunar. Moon, tamamen gizli bağlantıya sahip bir yuvarlak radyatördür. Aynı zamanda radyatörün kaldırılmasına izin veren ve valfe ve tutucuya anında erişim sağlayan özel sabitleme sistemi sayesinde tesisata kolayca erişilebilir.  

With its calm, thoughtful and relaxing design, MOON offers a sculptural example of Zen minimalism. Moon is a round radiator with completely hidden connection. The installation is easily accessible thanks to the special fixing system that also allows the radiator to be lifted and provides instant access to the valve and holder.

MOON ürün sayfası için tıklayınız - Click for MOON product page

beyaz antrax waffle dekoratif radyatör
antrasit antrax waffle dekoratif radyatör

Antrax Waffle Dekoratif Radyatörler

WAFFLE, Antrax IT ve Piero Lissoni arasındaki işbirliğinden doğmuştur. Geri dönüştürülebilir dökme alüminyumdan yapılan Waffle, tarihi dökme demir radyatör konseptini alıp şekil, geometrik çizgiler, yumuşak yüzey ve malzemelerde yeniden yorumluyor. Waffle, tasarımcısı Piero Lissoni tarafından sadece bu koleksiyon için oluşturulan beş renkte sunulmaktadır. Frag, Crag, Lrag, Arag ve Mrag olarak adlandırılan kaplamalar, hem doku hem de görüntü olarak dökme demir radyatörlerin yeni bir yorumunu sunmak için tasarlandı.

WAFFLE was born from the collaboration between Antrax IT and Piero Lissoni. Made of recyclable cast aluminum, Waffle takes the concept of a historical cast iron radiator and reinterprets it in shapes, geometric shapes, soft surfaces and materials. The waffle is offered in five colors produced exclusively for this collection by its patron Piero Lissoni. Rulers as Frag, Crag, Lrag, Arag and Mrag were designed to present a new interpretation of cast iron radiators, both in texture and appearance.

WAFFLE ürün sayfası için tıklayınız - Click for WAFFLE product page

gümüş renk antrax a25d ekonomik dekoratif radyatör
beyaz renk antrax a25d ekonomik dekoratif radyatör

Antrax A25-D Ekonomik Radyatörler

A25-D, klasik çok kolonlu boru radyatörlere mükemmel bir örnektir. A25-D dilimleri, ek alaşımların yardımı olmadan iki parçayı birleştirmek için metalin füzyonundan yararlanmayı mümkün kılan projeksiyon kaynağı tekniği kullanılarak manifolda dik olarak kaynaklanır. Antrax, bu boru şeklindeki radyatörü özelleştirmek için 200'den fazla renk alternatifi sunmaktadır. sunulan renk alternatifleri haricinde tüm klasik Ral renkleri de radyatörlerin projenize uyması için hizmetinizdedir.

The A25-D is an excellent example of a classic multi-column tube radiator. The elements are welded perpendicular to the manifold using the projection welding technique, which makes it possible to utilize the fusion of the metal to join the two parts without the aid of additional alloys. Antrax offers more than 200 color options to customize this tubular radiator. Apart from the color alternatives offered, all classic Ral colors are at your service to match the radiators to your project.

A25-D ürün sayfası için tıklayınız - Click for A25-D product page

metalik renk antrax tubone dekoratif radyatör
özel renk antrax tubone dekoratif radyatör

Antrax Tubone Dekoratif Radyatörler

Tubone boru radyatörler, oranların tanımlayıcı bir unsur haline geldiği doğrusal, basit ve temiz bir şekil olarak doğdu. Tubone, birden fazla işlevsel ve estetik ihtiyacı karşılayabilen eksiksiz bir radyatör koleksiyonunu oluşturulmaktadır. Her türlü ortama ve mekana uyum sağlamayı başaran yenilikçi bir tasarım olan Tubone, yan yana veya üst üste binen elemanlarl yatay veya dikey olarak monte edilebilir.

Tubone tube radiators were born as a linear, simple and clean shape where proportions became the defining element. Tubone is creating a complete radiator collection that can meet multiple functional and aesthetic needs. Tubone, an innovative design that manages to adapt to any environment and space, can be mounted horizontally or vertically with adjacent or overlapping elements.

Tubone ürün sayfası için tıklayınız - Click for Tubone product page

antrax serie t dekoratif radyatör