top of page

Antrax Dekoratif Radyatörler

özel renk antrax ghisa dekoratif radyatör
antrax ghisa yatay tasarım radyatör

Antrax Ghisa Dekoratif Radyatörler

Rodolfo Dordoni tarafından tasarlanan yeni GHISA koleksiyonu, eski dökme demir radyatörlere yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Orantıları, detayları, katı ve boşluklar arasındaki ilişkisi, elemanlar arasındaki bağlantıları, kalınlıkları ve derinlikleri ile dökme demir radyatörleri yeniden tasarlıyor. Yüksek ısı verimine sahip %100 geri dönüştürülebilir alüminyumdan üretilen Ghisa, çeşitli renk seçenekleriyle ve parlak paslanmaz çelik askı aparatları ile çok ilginizi çekecek.

The new GHISA collection, designed by Rodolfo Dordoni, brings a whole new perspective to vintage cast iron radiators. He redesigns cast iron radiators with their proportions, details, relationship between solid and voids, connections between elements, thickness and depth. Produced from 100% recyclable aluminum with high heat efficiency, Ghisa will attract your attention with its various color options and shiny stainless steel hangers.

GHISA ürün sayfası için tıklayınız - Click for GHISA product page

black and white antrax moon design radiator

Antrax Saturn - Moon Dekoratif Radyatörler

MOON, sakin, düşünceli, rahatlatıcı tasarımı ile  Zen minimalizminin heykelsi bir örneğini sunar. Moon, tamamen gizli bağlantıya sahip bir yuvarlak radyatördür. Aynı zamanda radyatörün kaldırılmasına izin veren ve valfe ve tutucuya anında erişim sağlayan özel sabitleme sistemi sayesinde tesisata kolayca erişilebilir.  

With its calm, thoughtful and relaxing design, MOON offers a sculptural example of Zen minimalism. Moon is a round radiator with completely hidden connection. The installation is easily accessible thanks to the special fixing system that also allows the radiator to be lifted and provides instant access to the valve and holder.

MOON ürün sayfası için tıklayınız - Click for MOON product page

beyaz antrax waffle dekoratif radyatör
antrasit antrax waffle dekoratif radyatör

Antrax Waffle Dekoratif Radyatörler

WAFFLE, Antrax IT ve Piero Lissoni arasındaki işbirliğinden doğmuştur. Geri dönüştürülebilir dökme alüminyumdan yapılan Waffle, tarihi dökme demir radyatör konseptini alıp şekil, geometrik çizgiler, yumuşak yüzey ve malzemelerde yeniden yorumluyor. Waffle, tasarımcısı Piero Lissoni tarafından sadece bu koleksiyon için oluşturulan beş renkte sunulmaktadır. Frag, Crag, Lrag, Arag ve Mrag olarak adlandırılan kaplamalar, hem doku hem de görüntü olarak dökme demir radyatörlerin yeni bir yorumunu sunmak için tasarlandı.

WAFFLE was born from the collaboration between Antrax IT and Piero Lissoni. Made of recyclable cast aluminum, Waffle takes the concept of a historical cast iron radiator and reinterprets it in shapes, geometric shapes, soft surfaces and materials. The waffle is offered in five colors produced exclusively for this collection by its patron Piero Lissoni. Rulers as Frag, Crag, Lrag, Arag and Mrag were designed to present a new interpretation of cast iron radiators, both in texture and appearance.

WAFFLE ürün sayfası için tıklayınız - Click for WAFFLE product page

gümüş renk antrax a25d ekonomik dekoratif radyatör
beyaz renk antrax a25d ekonomik dekoratif radyatör

Antrax A25-D Ekonomik Radyatörler

A25-D, klasik çok kolonlu boru radyatörlere mükemmel bir örnektir. A25-D dilimleri, ek alaşımların yardımı olmadan iki parçayı birleştirmek için metalin füzyonundan yararlanmayı mümkün kılan projeksiyon kaynağı tekniği kullanılarak manifolda dik olarak kaynaklanır. Antrax, bu boru şeklindeki radyatörü özelleştirmek için 200'den fazla renk alternatifi sunmaktadır. sunulan renk alternatifleri haricinde tüm klasik Ral renkleri de radyatörlerin projenize uyması için hizmetinizdedir.

The A25-D is an excellent example of a classic multi-column tube radiator. The elements are welded perpendicular to the manifold using the projection welding technique, which makes it possible to utilize the fusion of the metal to join the two parts without the aid of additional alloys. Antrax offers more than 200 color options to customize this tubular radiator. Apart from the color alternatives offered, all classic Ral colors are at your service to match the radiators to your project.

A25-D ürün sayfası için tıklayınız - Click for A25-D product page

metalik renk antrax tubone dekoratif radyatör
özel renk antrax tubone dekoratif radyatör

Antrax Tubone Dekoratif Radyatörler

Tubone boru radyatörler, oranların tanımlayıcı bir unsur haline geldiği doğrusal, basit ve temiz bir şekil olarak doğdu. Tubone, birden fazla işlevsel ve estetik ihtiyacı karşılayabilen eksiksiz bir radyatör koleksiyonunu oluşturulmaktadır. Her türlü ortama ve mekana uyum sağlamayı başaran yenilikçi bir tasarım olan Tubone, yan yana veya üst üste binen elemanlarl yatay veya dikey olarak monte edilebilir.

Tubone tube radiators were born as a linear, simple and clean shape where proportions became the defining element. Tubone is creating a complete radiator collection that can meet multiple functional and aesthetic needs. Tubone, an innovative design that manages to adapt to any environment and space, can be mounted horizontally or vertically with adjacent or overlapping elements.

Tubone ürün sayfası için tıklayınız - Click for Tubone product page

antrax serie t dekoratif radyatör
beyaz renk antrax serie t dekoratif radyatör

Antrax Serie T Dekoratif Radyatörler

SERIE T sadece bir radyatör değildir. Mekanla bütünleşen, ancak baş karakter olmak istemeyen  bambaşka bir formdur. Hafiflik, eklektizm aslında ana özellikleridir. Tek bir alüminyum profil ile karakterize edilen bu düşük sıcaklık radyatörü ile sıcak konfigürasyonlar oluşturulabilir. SERIE T ile aynı zamanda banyo, giriş holü, koridor, mutfak veya oturma odası için raflar, depolama rafları, havlu askıları vb. bir çok saklama alanı oluşturulabilir.

​SERIE T is not just a radiator. It is a completely different form that integrates with the space but does not want to be the main character. Lightness and eclecticism are actually their main features. Warm configurations can be created with this low temperature radiator, which is characterized by a single aluminum profile. With SERIE T you can also create shelves, storage racks, towel racks, etc. for the bathroom, entrance hall, hallway, kitchen or living room. Multiple storage areas can be created.

üçlü antrax vu dekoratif radyatör
tekli antrax vu dekoratif radyatör

Antrax Vu Dekoratif Radyatörler

Vu, lazerle kesilmiş boyalı çelik levhadan oluşan dikey tasarımlı bir radyatördür. Çağdaş yaşam tarzına uygun bir dikey radyatör sistemi olan Vu, heykelsi, sanatsal ve sofistike görüntüsüyle en güncel ihtiyaçlara cevap vererek geleneksel duvar öğelerini yeniden yapılandırmak için yenilikçi bir çözüm oluşturmaktadır. Massimo Iosa Ghini tarafından tasarlanan Vu modeli, hem oturma odasında estetik radyatör olarak hem de banyoda bornoz ısıtıcısı işlevini de yerine getirebilecek şekilde tasarlanmış dikey tasarım radyatördür. 

Vu is a vertical design radiator made of laser cut painted steel sheet. Vu, a vertical radiator system suitable for the contemporary lifestyle, creates an innovative solution to reconstruct traditional wall elements by responding to the most up-to-date needs with its sculptural, artistic and sophisticated appearance. The Vu model, designed by Massimo Iosa Ghini, is a vertical design radiator designed to function both as an aesthetic radiator in the living room and as a bathrobe warmer in the bathroom.

özel renk antrax flaps dekoratif radyatör
özel renk antrax flaps dekoratif radyatör

Antrax Flaps Dekoratif Radyatörler

Flaps, Victor Vasilev tarafından tasarlanan Antrax'ın yeni yüksek verimli radyatörüdür. Bu projenin fikri, plakalı radyatörün şekillerinin ve işleyişinin gözlemlenmesinden doğdu. Yüksek ısıl verimliliğe sahip tamamen geri dönüştürülebilir alüminyumdan tasarlanan Flaps, radyatörün adını aldığı ve havlu askısı görevi gören Flaps (kıvrımlar) ile kesilen 3 mm kalınlığında bir plaka ile karakterize edilir. Kanatlar iki genişlikte ve iki yükseklikte ve elektrikli versiyonda mevcuttur. 200'den fazla renk varyasyonunda yapılabilir.

Flaps is Antrax's new high efficiency radiator designed by Victor Vasilev. The idea for this project was born from observing the shapes and functioning of the plate radiator. Designed from fully recyclable aluminum with high thermal efficiency, Flaps is characterized by a 3 mm thick plate cut by Flaps (folds), from which the radiator takes its name and serves as a towel rack. The wings are available in two widths and two heights and in an electric version. It can be made in more than 200 color variations.

beyaz renk antrax byobu dekoratif radyatör
white antrax byobu design radiator

Antrax Byobu Dekoratif Radyatörler

BYOBU, adı, çizgileri ve 'hareketi' tipik Japon dekorlu paravanlardan ilham alan ve çağdaş iç mekanlara sıcaklık katmak için tasarımcısı Marc Sadler'in yaratıcılığından doğan yeni Antrax IT radyatörüdür. Marc Sadler Byobu'yu, geleneksel duvara monte ısıtmalı havlu askısını onu karşılayan alanın ihtiyaçlarına göre dinamik, çok yönlü ve uyarlanabilir bir "tamamlayıcıya" dönüştürerek yeniden yorumlayabilen, inovasyon ve teknolojinin ideal bir sentezi olarak tasarladı. 

BYOBU is the new Antrax IT radiator whose name and design are inspired by typical Japanese decorated separators and born from the creativity of designer Marc Sadler to add warmth to contemporary interiors. Marc Sadler designed Byobu as an ideal synthesis of innovation and technology, able to reinterpret the traditional wall-mounted heated towel rail by transforming it into a dynamic, versatile and adaptable "complement" according to the needs of the space that meets it.

metalik renk antrax trim dekoratif radyatör
özel renk antrax trim dekoratif radyatör

Antrax Trim Dekoratif Radyatörler

TRIM, modelin minimal ve aynı zamanda yüksek ısıtma gücüne sahip tasarımı ile bir araya gelen enine kesitli elemanlardan oluşan geri dönüştürülebilir boru şeklinde bir radyatördür. Bu önemli özelliği sayesinde klasik ve estetik olmayan çok kolonlu radyatörlerin yerini almak için ideal bir üründür. Dikdörtgen kesitli elemanlar, radyatöre özünde klasik bir boru radyatörünü anımsatan bir modernlik ve tasarım dokunuşu verir. 

TRIM is a recyclable tubular radiator consisting of cross-section elements combined with the model's minimal yet high-heating design. Thanks to this important feature, it is an ideal product to replace classical and unaesthetic multi-column radiators. Rectangular elements give the radiator a touch of modernity and design, essentially reminiscent of a classic pipe radiator.

bottom of page