top of page

Antrax SATURN - MOON Dekoratif Radyatörler

Antrax SATURN - MOON Dekoratif Radyatörler

Küre şeklindeki MOON, uygulandığı ortamlara sakin ve rahatlatıcı bir atmosfer sunar. Evden otellere, restoranlara ve kafelere kadar her türlü ortamı ısıtmak ve vurgulamak için mükemmeldirler. 

Moon, tamamen gizli bağlantıya sahip bir yuvarlak radyatördür. Aynı zamanda radyatörün kaldırılmasına izin veren ve valfe ve tutucuya anında erişim sağlayan özel sabitleme sistemi sayesinde tesisata kolayca erişilebilir.  

Moon'un küre şeklindeki yüzeyi ortamdan gelen ışığı yakalar ve Ay tutulmasının başındaki ve sonundaki haleler gibi radyatörün sınırlarını yumuşatır. 

Antrax SATURN - MOON Design Radiators

The orb-shaped MOON offers a calm and relaxing atmosphere to the environments in which they are applied. They are perfect for warming and accentuating all kinds of environments, from home to hotels, restaurants and cafes. 

 

Moon is a round radiator with a completely concealed connection. At the same time, the installation is easily accessible thanks to the special fixing system that allows the radiator to be lifted and provides immediate access to the valve and holder.  

 

The Moon's spherical surface captures ambient light and softens the edges of the radiator, like the halos at the beginning and end of a lunar eclipse.

Antrax SATURN - MOON Radyatör Teknik Bilgiler
Antrax SATURN - MOON Radiator Technical Details

Malzeme : Çelik

Yükseklik Alternatifleri (cm.) : 73 

Uzunluk Alternatifleri(cm.) : 73

Duvar - Radyatör Ön Yüz Mesafesi (cm.) : 16 / 21,5

Duvar - Vana merkez Mesafesi (cm.) : 

Radyatör Bağlantı Ölçüsü : 5 cm. Merkezden

Renk / Kaplama Alternatifleri : Standart 200 renk + CROM, GOLD, CRSM, GLSM

Material : Steel

Height Alternatives (cm.) : 73

Length Alternatives (cm.) : 73

Wall - Radiator Front Distance (cm.) : 16 / 21,5

Wall - Valve Center Distance : 

Radiator Connection Size : 5 cm Centre

Color - Finishing Alternatives : Standart 200 renk + CROM, GOLD, CRSM, GLSM

Saturn - Moon Tasarımcısı Peter Rankin Kimdir ?

1962 yılında sanatçı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Peter Rankin, tasarım yapmaya henüz çocukken başladı. Büyüleyici ve zamansız çalışmaları, sanat ve pratiklik arasındaki sınırları aşarak günlük nesneleri yeniden keşfediyor ve onları zarif bir şekilde yontulmuş parçalara dönüştürüyor. Geçmişte ve günümüzde gerçekleştirdiği projeler arasında mimari ve iç dekorasyon, mobilya, aydınlatma, ev aksesuarları, ulaşım, giyim, spor ve lüks ürünler, kurumsal marka kimliği ve hatta kraliyet yatları yer almaktadır.

bottom of page