TASARIM ve MODERN RADYATÖR KOLEKSİYONU

ANTRAX TASARIM RADYATÖRLER

Tasarım radyatör alanında öncü olan İtalyan firmalar arasında, Antrax elbette ki en beğenilenlerden biridir. 

Kullanmakta olduğu üretim teknolojisi ve ödüle doymayan tasarımcıları ile her ürünü ilgi odağı olmaktadır.

Akla gelebilecek en prestijli tasarım ödüllerini bir veya daha çok kez alan tasarımcılarından bazıları şöyledir; Andrea Crosetta, Dante O. Benini ve Luca Gonzo, Francesco Lucchese, Massimo Iosa Ghini, Matteo Thun ve Antonio Rodriguez, Simone Micheli, Peter Rankin, Viktor Vasilev ve Daniel Libeskind.

Almış olduğu ödüller arasında ; Best design 2006, Compasso d'Oro, 2009 Design Plus, 2010 Red Dot, Baneo 2007 bulunmaktadır.

Antrax ürünleri, Milano Borsası, MAD Museum of arts and Design of New York gibi uluslararası prestijli projelerin yanısıra, ülkemizde de MAXROOM temsilciliği ile sayısız prestijli villa, residence ve butik otel projesinde kullanılmıştır.

ÜRÜNLERİ DAHA DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

NEW T TOWER2.jpg
irsap quadraqua_edited.jpg

IRSAP TASARIM RADYATÖRLER

İtalyan'ın en eski ve köklü radyatör üreticilerinden olan IRSAP, 1967 yılında tasarladığı TESI modeli ile hem İtalyan hem Avrupa piyasasına yeni bir soluk getirmiştir. Radyatörün ihtiyaçtan ziyade bir tasarım objesi olabileceği fikri o dönemde akıllara hala çok uzaktı. Ama Irsap öncülüğünde bu değişmeye başlamıştı.

Bugün TESI modelinin başarısı hala devam etmektedir. TESI modelinin haricinde bir çok yeni tasarım ve fiyat / performans ürünü ile IRSAP projeleriniz için en doğru seçimlerden biri olmaya devam etmektedir.

Bugün Avrupa'nın büyük klima üreticilerinden RHOSS'un da içindiği bulunduğu IRSAP grubu, 500.000 m2 üretim alanı ile her ölçekte ihtiyaca rahatlıkla karşılık verebilmektedir.

IRSAP ÜRÜNLERİNİ DAHA DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

maxroom-spiral-serpentine-radyator

ISAN SPIRAL SERPENTINE RADYATÖRLER

Spiral radyatörler, özellikle yere kadar olan pencere önleri gibi, çok alçak veya zor mekanlarda ısı ihtiyacı için önerilebilecek en keyifli radyatörlerdendir.

Hem klasik hem de modern mekanlarda, yumuşak yuvarlak hatları ve endüstriyel yapısı ile son derece ilgili görmektedirler.

Bizde, alçak ve dar mekanlar için spiral radyatör koleksiyonumuzu oluşturduk.

 

 

SPİRAL RADYATÖR KOLEKSİYONUMUZU DAHA DETAYLI İNCELEMEK İÇİN

FOTOĞRAFI TIKLAYINIZ

paslanmaz-celik-radyator

PASLANMAZ ÇELİK RADYATÖRLER

AEON, Paslanmaz çelik radyatör üretiminde ülkemiz gibi tüm Avrupa'da öncülerden biridir. İngiliz veya başka ülke sitelerinde bulduğunuz ve çok beğendiğiniz paslanmaz çelik radyatörlerin asıl üreticilerinden biridir.

Göz kamaştırıcı tasarımlarının yanında yıllarca sorunsuz çalışacak radyatörlerin üretiminde kullandığı teknoloji Avrupa genelinde az firmada bulunmaktadır.

 

AEON'un özellikle paslanmaz çelik radyatörleri, projelerinizde yıllarca sizleri mutlu edecektir. 

AEON ÜRÜNLERİNİ DAHA DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

aluminyum-dekoratif-radyator.png

BÜTÇE ODAKLI ALÜMİNYUM ve KARBON ÇELİK RADYATÖRLER

Tabii ki projelerdeki imkanlar sonsuz değil. Dolayısıyla, bütçeye paralel olarak, oturma ve yemek mekanları veya hol ve mutfak gibi görsel olarak öncelikli mekanlar haricinde bulunan, ikincil veya üçüncül mekanları da düşünerek size bu koleksiyonu hazırladık.

Koleksiyonumuzdaki ana prensip, her zamanki gibi uzun yıllar sizi üzmeyecek kalitede ürünler sunabilmekti. Bu sebeple, malzeme seçimimiz en az 20 yıl süreyle huzur içerisinde kullanabileceğiniz alüminyum ve karbon çelik oldu. 

 

BÜTÇE ODAKLI KOLEKSİYONUMUZU DAHA DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

vana-1.jpg
vana-2.jpg

KLASİK VE MODERN VANA KOLEKSİYONU

Klasik ve modern radyatör koleksiyonumuza paralel olarak, İtalyan ve İngiliz menşeili geniş bir vana koleksiyonunu da sunuyoruz.

Tamamı pirinçten üretilen vanalar, uzun yıllar her koşulda çalışmaya devam edeceklerdir

 

 

 

Klasik ve Modern Vana Koleksiyonumuzla ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız