top of page

Antrax GHISA Dekoratif Radyatörler

Antrax Ghisa Dekoratif Radyatörler

Antrax Ghisa Radyatörler: Fonksiyon ve Estetiğin Mükemmel Uyumu

Ev ve ofislerde ısınmanın temel unsurlarından biri olan radyatörler, artık sadece işlevsel bir cihaz olmaktan çıkıp, estetik tasarımlarıyla da dikkat çekiyorlar. Antrax Ghisa modeli radyatörler, bu yönleriyle birlikte ısıtma konusunda da son derece etkilidir.

Ghisa modeli radyatörler, özellikle retro ve endüstriyel tarzda dekorasyonu olan ev ve ofisler için ideal bir seçenektir. Antrax'ın bu serisinde, klasik radyatörlerin görünümü modern tasarım öğeleriyle birleştirilerek, benzersiz ve şık bir görünüm elde edilmiştir.

Ancak Antrax Ghisa radyatörlerinin güzelliği sadece dış tasarımında değil, içindeki teknolojik yeniliklerde de yatıyor. Bu radyatörler, yüksek kaliteli demirden üretilir ve bu nedenle ısıyı uzun süre depolayarak, odanın sürekli olarak ısınmasını sağlarlar.

Antrax Ghisa radyatörler, yüksek verimlilikleri sayesinde enerji tasarrufu sağlarlar. Özellikle ev ve ofislerde ısınma maliyetlerinin yüksek olduğu kış aylarında, enerji tasarrufu sağlayan bu cihazlar önemli bir avantaj sunarlar.

Ayrıca Antrax Ghisa radyatörlerin, çevre dostu bir ısıtma çözümü olduğunu da belirtmek gerekir. Isıyı depolama özellikleri, daha düşük enerji tüketimi ile birlikte çevreye daha az zarar verilmesini sağlar.

Sonuç olarak, Antrax Ghisa modeli radyatörler, işlevsel ve estetik özelliklerinin mükemmel bir uyumuyla dikkat çeken benzersiz bir ısıtma çözümüdür. Bu radyatörlerin teknolojik yenilikleri, yüksek verimlilikleri ve çevre dostu özellikleri ile ev ve ofislerde ısınmanın keyifli ve ekonomik bir hale gelmesine yardımcı olur.

Antrax Ghisa Design Radiators

Radiators are a fundamental element of heating in homes and offices, but they no longer have to be just a functional appliance. The Antrax Ghisa design radiator is a perfect example of how radiators can also serve as aesthetic elements in interior design while still providing effective heating.

The Ghisa design radiator series from Antrax is a fusion of classic and modern elements. The radiator's classic appearance is enhanced with modern design elements, making it an elegant and unique addition to any interior. It is the perfect option for those who want to add a retro or industrial look to their homes or offices.

The Antrax Ghisa design radiator not only boasts an attractive design but also features innovative technology. It is made of high-quality cast iron, which allows it to store and emit heat for longer periods, providing constant warmth to any space. This feature makes it an energy-efficient solution for heating, allowing users to save money on their energy bills.

Moreover, the Antrax Ghisa design radiator is an environmentally friendly heating solution. The ability to store and emit heat for long periods, in conjunction with its energy efficiency, ensures minimal harm to the environment. This makes it an excellent choice for those who want to reduce their carbon footprint.

In conclusion, the Antrax Ghisa design radiator is an excellent option for those who want a functional heating solution that also adds to the aesthetics of their interiors. Its innovative technology, energy efficiency, environmental friendliness, versatility, and attractive design make it an ideal choice for anyone seeking a perfect balance between form and function.

Antrax Ghisa V - Dikey Radyatör Teknik Bilgiler Antrax Ghisa V - Vertical Radiator Technical Details

Malzeme : Döküm Alüminyum

Yükseklik Alternatifleri (cm.) : 100 - 150 - 180 - 200 

Uzunluk Alternatifleri(cm.) : 28 - 36 - 44 - 52 - 60 - 68 - 76

Duvar - Radyatör Ön Yüz Mesafesi (cm.) : 14,5

Duvar - Vana merkez Mesafesi (cm.) : 8,5

Radyatör Bağlantı Ölçüsü : 1/2"

Renk / Kaplama Alternatifleri : BCOR, NEOP, O113, MRAG, ARRG

Material : Cast Aluminium

Height Alternatives (cm.) : 100 - 150 - 180 - 200 

Length Alternatives (cm.) : 28 - 36 - 44 - 52 - 60 - 68 - 76

Wall - Radiator Front Distance (cm.) : 14,5

Wall - Valve Center Distancel (cm.) : 8,5

Radiator Connection Size : 1/2"

Color - Finishing Alternatives : BCOR, NEOP, O113, MRAG, ARRG

Antrax Ghisa H - Yatay Radyatör Teknik Bilgiler Antrax Ghisa H -Horizontal Radiator Technical Details

Malzeme : Döküm Alüminyum

Yükseklik Alternatifleri (cm.) : 28 - 36 - 44 - 52 - 60 - 68 - 76

Uzunluk Alternatifleri(cm.) : 100 - 150 - 180 - 200

Duvar - Radyatör Ön Yüz Mesafesi (cm.) : 14,5

Duvar - Vana merkez Mesafesi (cm.) : 8,5

Radyatör Bağlantı Ölçüsü : 1/2"

Renk / Kaplama Alternatifleri : BCOR, NEOP, O113, MRAG, ARRG

Material : Cast Aluminium

Height Alternatives (cm.) : 28 - 36 - 44 - 52 - 60 - 68 - 760 

Length Alternatives (cm.) : 100 - 150 - 180 - 200

Wall - Radiator Front Distance (cm.) : 14,5

Wall - Valve Center Distancel (cm.) : 8,5

Radiator Connection Size : 1/2"

Color - Finishing Alternatives : BCOR, NEOP, O113, MRAG, ARRG

Ghisa Radyatör Tasarımcısı  Rodolfo Dordoni Kimdir ?

Mimar ve tasarımcı Rodolfo Dordoni, Milano'da doğdu ve burada Mimarlık bölümünden mezun oldu.
Yıllar boyunca Artemide (cam koleksiyonu), Cappellini (1979'dan 1989'a kadar), FontanaArte (mobilya koleksiyonu), Foscarini (lambalar), Minotti (1997'den bugüne kadar) ve Roda'nın (2006'dan beri) sanat yönetmenliğinden sorumlu olan Dordoni, aralarında Amini, Andreu World, Anntrax, Cassina, Ceramica Flaminia'nın da bulunduğu çeşitli şirketler için tasarımlar yapmaktadır: Amini, Andreu World, Anntrax, Artemide, Cappellini, Cassina, Ceramica Flaminia, Dada, Dornbracht, Driade, Effe, Emu, Ernestomeda, Fantini, Fiam Italia, Flos, Flou, FontanaArte, Foscarini, Jab, Kartell, Kettal, knIndustrie, MDF Italia, Minotti, Molteni&C, Moroso, Mosaicomicro, Nerosicilia, Olivari, Opificio Ceramico, Pamar, Poliform, Poltrona Frau, Roda, RB Rossana, Salvatori, Sambonet, Serralunga, Tecno, The Rug Company, Unifor, Venini, Very Wood, Zanotta için tasarımlar yaptı.
Dordoni Architetti, konut, ticari ve sergi alanlarında mimari planlama ve iç tasarım alanında çalışmakta, özel evler ve villaların yanı sıra perakende, endüstriyel ve ticari alanların projelerini tasarlamakta, showroomların, sergi standlarının, restoranların, otellerin gerçekleştirilmesini denetlemektedir.

bottom of page