top of page

Antrax Dekoratif Radyatörler

siyah renk antrax tt yatay dekoratif radyatör
siyah renk antrax tt dikey dekoratif radyatör

Antrax TT Dekoratif Radyatörler

TT, Matteo Thun ve Antonio Rodriguez tarafından tasarlanan Antrax'ın en son ikonik radyatör modelidir.  TT modeli,  Serie T'nin evrimini temsil etmektedir. TT, sürekli ve tekrarlayan bir şekilde ele alınan Serie T profilinin kullanımından doğmuştur. Bu profil, düşük sıcaklıklarda çalışırken bile mükemmel ısı verimine sahip modern bir radyatördür.

TT is the latest iconic radiator model from Anthrax, designed by Matteo Thun and Antonio Rodriguez.  The TT model represents the evolution of the Serie T. TT is born from the use of the Serie T profile, which has been addressed in a continuous and repetitive way. This profile is a modern radiator with excellent thermal efficiency even when operating at low temperatures.

özel renk antrax android dikey dekoratif radyatör
metalik renk antrax android dikey dekoratif radyatör

Antrax Android Dekoratif Radyatörler

ANDROID, basit bir radyatör değildir. Evinizin, ofisinizin ve hatta otelinizin cazibesini artıran gerçek bir heykeldir. Daniel Libeskind tarafından Antrax IT için tasarlanan ikonik bir tasarım radyatör olan Android, hem şekli hem de uygulanan teknolojiler açısından yenilikçi bir tasarıma sahip bir üründür. Hacmi, katlanmış ve tekrar katlanmış bir kağıttan yapılmış gibi görünen geometrik tasarımı ile Japon origamisini hatırlatıyor.
ANDROID'in çalışması için çok sınırlı miktarda su gerekiyor ve aslında üreticinin patentini aldığı bir devre sayesinde çok hızlı bir şekilde tam olarak faaliyete geçebiliyor

 

.ANDROID is not a simple radiator. It is a real sculpture that enhances the charm of your home, office or even hotel. Android, an iconic designer radiator designed by Daniel Libeskind for Anthrax IT, is a product with an innovative design, both in terms of its shape and the technologies applied. Its volume is reminiscent of Japanese origami, with a geometric design that seems to be made of folded and refolded paper.

Antrax Tavola ve Tavoletta Radyatörler
özel renk Antrax Tavola ve Tavoletta Radyatörler

Antrax Tavola ve Tavoletta Radyatörler

Tavola ve Tavoletta minimalist, geometrik ve neredeyse skolastik bir görünüme sahip iki ince radyatördür. Tavola ve Tavoletta, banyo tasarımı endüstrisinin, özellikle de dar ve kısıtlı alanlara uyum sağlanması gereken banyoların ihtiyaçlarına, son derece cazip stil ve tam işlevsellikten ödün vermeden doğrudan ve pragmatik bir çözümdür. 

Tavola and Tavoletta are two slim radiators with a minimalist, geometric and almost scholastic appearance. Tavola and Tavoletta are composed of a series of smooth 4 mm thick aluminum plates. Tavola and Tavoletta are a direct and pragmatic solution to the needs of the bathroom design industry, especially for bathrooms that need to adapt to tight and restricted spaces, without compromising on highly attractive style and full functionality. 

Antrax Teso Dekoratif Radyatörler
Antrax Teso Dekoratif havlu radyatör

Antrax Teso Dekoratif Radyatörler

Teso renkli radyatörler, hem yatay hem de dikey olarak monte edilebilirler. Her iki durumda da zarif bir havlupan olarak kullanılabilir. Dante O. Benini ve Luca Gonzo tarafından tasarlanan Teso, üzerine monte edilebilen havluluk ve askı aparatı ile tamamen kişiselleştirilebilmektedir. Teso, Antrax'ın klasik 200'den fazla rengi ile her projeye hayat verecektir.

Teso coloured radiator can be installed horizontally and vertically and in both cases can also be used as an elegant towel warmer. With the new version of Teso, designed by Dante O. Benini and Luca Gonzo, Antrax IT has created the perfect combination of elements: the radiator is placed at the service of order and comfort, but it can also coordinate perfectly with its surrounding environment.

​Antrax T Tower dikey Dekoratif Radyatörler
Üçlü ​Antrax T Tower dikey Dekoratif Radyatörler

Antrax T Tower Dekoratif Radyatörler

Matteo Thun & Antonio Rodriguez'in Antrax IT için tasarladığı yeni modern dikey radyatör T Tower, zarif ve ince hatlarını açıkça tanımlayan bir isim olarak çağdaş stili, minimal ve çarpıcı siluetleri, metropolitan ambiyanslarla birlikte 'tanımlıyor'.
T Tower, Antrax IT ve Matteo Thun & Antonio Rodriguez arasındaki ilk ortaklıktan doğan ikonik radyatör Serie T'nin evrimini oluşturuyor ve sade ve sofistike tasarımını korurken, projenin özündeki hafiflik ve eklektik çekicilik özelliklerini modern bir dokunuşla yeniden yorumluyor.

T Tower, the new modern vertical radiator designed by Matteo Thun & Antonio Rodriguez for Antrax IT, 'defines' contemporary style, minimal and striking silhouettes with metropolitan ambiences, a name that clearly defines its elegant and slim lines.
T Tower is the evolution of the iconic radiator Serie T, born from the first partnership between Antrax IT and Matteo Thun & Antonio Rodriguez, and reinterprets the lightness and eclectic charm at the core of the project with a modern twist, while maintaining its simple and sophisticated design.

Antrax Blade Dekoratif Radyatörler
Antrax Blade Dekoratif Radyatörler havluluk ile

Antrax Blade Dekoratif Radyatörler

Radyatörlerin uzun, dar veya alçak alanlara sığdırılmasıyla ilgili pratik sorunu çözmek için tasarlanan Blade, çok işlevsel bir ürün ve aynı zamanda çok zarif ve ince bir dikey tasarım radyatördür.
Blade'in fütüristik sıvı metal formu doğadan, bilim kurgudan ve İtalyan sanatçı Lucio Fontana'nın ilgi çekici çalışmalarından eşit derecede ilham alır.

Designed to solve the practical problem of fitting radiators into tall, narrow or low spaces, Blade is a very functional product and at the same time a very elegant and slim vertical design radiator.
Blade's futuristic liquid metal form is equally inspired by nature, science fiction and the intriguing work of Italian artist Lucio Fontana.