top of page

Antrax Dekoratif Radyatörler

siyah renk antrax tt yatay dekoratif radyatör
siyah renk antrax tt dikey dekoratif radyatör

Antrax TT Dekoratif Radyatörler

TT, Matteo Thun ve Antonio Rodriguez tarafından tasarlanan Antrax'ın en son ikonik radyatör modelidir.  TT modeli,  Serie T'nin evrimini temsil etmektedir. TT, sürekli ve tekrarlayan bir şekilde ele alınan Serie T profilinin kullanımından doğmuştur. Bu profil, düşük sıcaklıklarda çalışırken bile mükemmel ısı verimine sahip modern bir radyatördür.

TT is the latest iconic radiator model from Anthrax, designed by Matteo Thun and Antonio Rodriguez.  The TT model represents the evolution of the Serie T. TT is born from the use of the Serie T profile, which has been addressed in a continuous and repetitive way. This profile is a modern radiator with excellent thermal efficiency even when operating at low temperatures.

özel renk antrax android dikey dekoratif radyatör
metalik renk antrax android dikey dekoratif radyatör

Antrax Android Dekoratif Radyatörler

ANDROID, basit bir radyatör değildir. Evinizin, ofisinizin ve hatta otelinizin cazibesini artıran gerçek bir heykeldir. Daniel Libeskind tarafından Antrax IT için tasarlanan ikonik bir tasarım radyatör olan Android, hem şekli hem de uygulanan teknolojiler açısından yenilikçi bir tasarıma sahip bir üründür. Hacmi, katlanmış ve tekrar katlanmış bir kağıttan yapılmış gibi görünen geometrik tasarımı ile Japon origamisini hatırlatıyor.
ANDROID'in çalışması için çok sınırlı miktarda su gerekiyor ve aslında üreticinin patentini aldığı bir devre sayesinde çok hızlı bir şekilde tam olarak faaliyete geçebiliyor

 

.ANDROID is not a simple radiator. It is a real sculpture that enhances the charm of your home, office or even hotel. Android, an iconic designer radiator designed by Daniel Libeskind for Anthrax IT, is a product with an innovative design, both in terms of its shape and the technologies applied. Its volume is reminiscent of Japanese origami, with a geometric design that seems to be made of folded and refolded paper.

Antrax Tavola ve Tavoletta Radyatörler
özel renk Antrax Tavola ve Tavoletta Radyatörler

Antrax Tavola ve Tavoletta Radyatörler

Tavola ve Tavoletta minimalist, geometrik ve neredeyse skolastik bir görünüme sahip iki ince radyatördür. Tavola ve Tavoletta, banyo tasarımı endüstrisinin, özellikle de dar ve kısıtlı alanlara uyum sağlanması gereken banyoların ihtiyaçlarına, son derece cazip stil ve tam işlevsellikten ödün vermeden doğrudan ve pragmatik bir çözümdür. 

Tavola and Tavoletta are two slim radiators with a minimalist, geometric and almost scholastic appearance. Tavola and Tavoletta are composed of a series of smooth 4 mm thick aluminum plates. Tavola and Tavoletta are a direct and pragmatic solution to the needs of the bathroom design industry, especially for bathrooms that need to adapt to tight and restricted spaces, without compromising on highly attractive style and full functionality. 

Antrax Teso Dekoratif Radyatörler
Antrax Teso Dekoratif havlu radyatör

Antrax Teso Dekoratif Radyatörler

Teso renkli radyatörler, hem yatay hem de dikey olarak monte edilebilirler. Her iki durumda da zarif bir havlupan olarak kullanılabilir. Dante O. Benini ve Luca Gonzo tarafından tasarlanan Teso, üzerine monte edilebilen havluluk ve askı aparatı ile tamamen kişiselleştirilebilmektedir. Teso, Antrax'ın klasik 200'den fazla rengi ile her projeye hayat verecektir.

Teso coloured radiator can be installed horizontally and vertically and in both cases can also be used as an elegant towel warmer. With the new version of Teso, designed by Dante O. Benini and Luca Gonzo, Antrax IT has created the perfect combination of elements: the radiator is placed at the service of order and comfort, but it can also coordinate perfectly with its surrounding environment.

​Antrax T Tower dikey Dekoratif Radyatörler
Üçlü ​Antrax T Tower dikey Dekoratif Radyatörler

Antrax T Tower Dekoratif Radyatörler

Matteo Thun & Antonio Rodriguez'in Antrax IT için tasarladığı yeni modern dikey radyatör T Tower, zarif ve ince hatlarını açıkça tanımlayan bir isim olarak çağdaş stili, minimal ve çarpıcı siluetleri, metropolitan ambiyanslarla birlikte 'tanımlıyor'.
T Tower, Antrax IT ve Matteo Thun & Antonio Rodriguez arasındaki ilk ortaklıktan doğan ikonik radyatör Serie T'nin evrimini oluşturuyor ve sade ve sofistike tasarımını korurken, projenin özündeki hafiflik ve eklektik çekicilik özelliklerini modern bir dokunuşla yeniden yorumluyor.

T Tower, the new modern vertical radiator designed by Matteo Thun & Antonio Rodriguez for Antrax IT, 'defines' contemporary style, minimal and striking silhouettes with metropolitan ambiences, a name that clearly defines its elegant and slim lines.
T Tower is the evolution of the iconic radiator Serie T, born from the first partnership between Antrax IT and Matteo Thun & Antonio Rodriguez, and reinterprets the lightness and eclectic charm at the core of the project with a modern twist, while maintaining its simple and sophisticated design.

Antrax Blade Dekoratif Radyatörler
Antrax Blade Dekoratif Radyatörler havluluk ile

Antrax Blade Dekoratif Radyatörler

Radyatörlerin uzun, dar veya alçak alanlara sığdırılmasıyla ilgili pratik sorunu çözmek için tasarlanan Blade, çok işlevsel bir ürün ve aynı zamanda çok zarif ve ince bir dikey tasarım radyatördür.
Blade'in fütüristik sıvı metal formu doğadan, bilim kurgudan ve İtalyan sanatçı Lucio Fontana'nın ilgi çekici çalışmalarından eşit derecede ilham alır.

Designed to solve the practical problem of fitting radiators into tall, narrow or low spaces, Blade is a very functional product and at the same time a very elegant and slim vertical design radiator.
Blade's futuristic liquid metal form is equally inspired by nature, science fiction and the intriguing work of Italian artist Lucio Fontana.

Özel renk Antrax H-20 Dekoratif Radyatörler
Beyaz Antrax H-20 Dekoratif Radyatörler

Antrax H-20 Dekoratif Radyatörler

Trim modelinden esinlenen H_20, 20 mm x 15 mm dikdörtgen kesitli boru şeklindeki elemanlarla tasarlanmış oturma odası için karbon çelik bir radyatördür. Elemanlar arasındaki mesafe, termal performansı optimize etmek ve radyant bileşeni arttırmak için dikkatlice hesaplanmıştır. Bu, uygulanan mekanda daha fazla konforun yanı sıra önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar. Farklı boyutlarda ve 200'den fazla renk seçeneğiyle sunulan bu oturma odası radyatörü hem dikey hem de yatay olarak monte edilebilir.

Inspired by the Trim model, H_20 is a carbon steel radiator for the living room designed with tubular elements with a rectangular cross section of 20 mm x 15 mm. The distance between the elements has been carefully calculated to optimize thermal performance and increase the radiant component. This results in significant energy savings as well as greater comfort in the applied space. Available in different sizes and more than 200 colors, this living room radiator can be installed both vertically and horizontally.

Antrax Flat dikey Dekoratif Radyatörler
Antrax Flat Yatay Dekoratif Radyatörler

Antrax Flat Dekoratif Radyatörler

FLAT tasarım radyatör Andrea Crosetta tarafından tasarlanmış dekoratif bir radyatördür; Antrax IT'nin Design koleksiyonunun bir parçasıdır. Flat radyatör, boyalı bir çelik plakadan oluşur ve bu plaka, FLAT tasarım radyatörü orijinal ve çağdaş ortamlarda bile kullanıma uygun hale getiren bir dokunuşla, sıralı olarak düzenlenmiş bir dizi küçük delikle süslenmiş ve bezenmiştir.

The FLAT designer radiator is a decorative radiator designed by Andrea Crosetta; it is part of the Design collection by Anthrax IT. The Flat radiator consists of a painted steel plate, decorated and embellished with a series of small holes arranged in a sequence, a touch that makes the FLAT design radiator original and suitable for use even in contemporary environments.

Antrax Oreste ve Emma Radyatörler
Özel renk Antrax Oreste ve Emma Radyatörler

Antrax Oreste ve Emma Radyatörler

Andrea Crosetta tarafından tasarlanan Oreste ve Emma, hem ısıtmak hem de evinize neşeli bir dokunuş getirmek için tasarlanmış bir çift çağdaş radyatördür. Bornoz ısıtıcıları olarak kullanılabilecekleri banyo alanı için tasarlanan bu son derece ikonografik ve çağdaş radyatörler, aynı zamanda restoranlar, barlar ve şık gece mekanları gibi 'pop' tarzı kamusal alanlara da mükemmel uyum sağlar.

Designed by Andrea Crosetta, Oreste and Emma are a pair of contemporary radiators designed to both heat and bring a cheerful touch to your home. Designed for the bathroom area where they can be used as robe warmers, these highly iconographic and contemporary radiators also fit perfectly in 'pop' style public spaces such as restaurants, bars and chic nightspots.

Antrax Treo Dikey Dekoratif Havlu Radyatörler
Antrax Treo Yatay Dekoratif Havlu Radyatörler

Antrax Treo Dekoratif Radyatörler

TREO radyatörler, Andrea Crosetta tarafından tasarlanan Design koleksiyonunda yer alan bir modeldir. Stil açısından, hizalanmış üç delikle süslenmiş düz bir yüzeyle temsil edilen çok temiz kesimli, doğrusal bir şekle sahiptir. Üç delik, radyatörün sadeliğini bilinçli olarak kesintiye uğratarak onu özel ve modern kılmaktadır.. Bu şık tasarım radyatör banyolarda havlu asmak için de kullanılabilir.

The TREO stylish radiator is a model from the Design collection designed by Andrea Crosetta. In terms of style, it has a very clean-cut, linear shape, represented by a flat surface adorned with three aligned holes. The three holes deliberately interrupt the simplicity of the radiator, making it special and modern; moreover, they can be used for hanging towels if the stylish radiator is installed in a bathroom.

bottom of page