modern radyator vana design radiator val
Renk Alternatifleri için lütfen Fotoğrafı tıklaynız

ROUND Modern Radyatör Vanaları

Round radyatör vanaların tamamı birinci sınıf, yüksek et kalınlıgına sahip pirinç'ten Türkiye'de imal edilmislerdir. Asla uzakdogu menseili parçalar kullanılmamıstır. Bu sayede büyük oranda basta Avrupa olmak üzere Dünya'nın büyük kesimine gururla ihraç edilmektedirler.

Yuvarlak kafalı Round radyatör vanaları, genelde tasarım ve modern radyatörler ile kullanılmaktadırlar. Fakat Titanyum Rose / Bronz, Eskitikmis Pirinç gibi sofistike renk ve finish'ler, tüm klasik - nostaljik radyatörlerde de kullanılmaktadır.

Seçim_231.png
Seçim_229.png
Seçim_232.png
Seçim_314_edited.jpg
Renk alternatifleri yapım aşamasındadır. En kısa zamanda web sitesine ekleneceklerdir.

Klasik ve Nostaljik

Radyatör Vanaları

 

Tamamı pirinç, klasik radyatörler ( nostaljik ve retro radyatörler ) olusturdugumuz vana serisi, pirinç'in malzeme olarak dayanıklılıgı ve tasarımlarının güzelligi ile projelerinize uzun yıllar deger katacaklardır. 

 

Klasik radyatör vanaları, genelde ham pirinç (sarı) veya eskitme pirinç olarak tercih edilmektedirler. Pirinç alternatifleri haricinde istenilen renk ve kaplamada da tedariklerini yapmaktayız

IMG-20190825-WA0000_edited.jpg
Renk alternatifleri yapım aşamasındadır. En kısa zamanda web sitesine ekleneceklerdir.

SQUARE Modern Radyatör Vanaları

Square radyatör vanalarında tamamı birinci sınıf, yüksek et kalınlıgına sahip pirinç'ten Türkiye'de imal edilmislerdir. Round vanalardan fakı ise formlarının kare olusudur. 

 

Diger Round vanalar gibi basta Avrupa olmak üzere Dünya'nın büyük kesimine gururla ihraç edilmektedirler.

Kare kafalı Square radyatör  vanaları, genelde tasarım ve modern radyatörler ile kullanılmaktadırlar. Kolonlu döküm radyatörler hariç, hiç bir klasik, nostaljik veya retro radyatöre tasarım olarak tavsiye etmeyiz.