top of page

IRSAP TESI DEKORATİF ÇELİK RADYATÖR - TAŞ RENGİ

Tesi 3 İtalyan kolonlu radyatör, retro görüntüsü, çeliğin sağlamlığı ve taş rengi gibi sınırsız renk seçeneği ile en iyi radyatör alternatiflerindendir.

ANTRAX TASARIM RADYATÖRLER

IRSAP TESI DEKORATİF ÇELİK RADYATÖR - TAŞ RENGİ

İtalyan'ın en eski ve köklü radyatör üreticilerinden olan IRSAP, 1967 yılında tasarladığı TESI modeli ile hem İtalyan hem Avrupa piyasasına yeni bir soluk getirmiştir. Radyatörün ihtiyaçtan ziyade bir tasarım objesi olabileceği fikri o dönemde akıllara hala çok uzaktı. Ama Irsap öncülüğünde bu değişmeye başlamıştı.

Bugün TESI modelinin başarısı hala devam etmektedir. TESI modelinin haricinde bir çok yeni tasarım ve fiyat / performans ürünü ile IRSAP projeleriniz için en doğru seçimlerden biri olmaya devam etmektedir.

Bugün Avrupa'nın büyük klima üreticilerinden RHOSS'un da içindiği bulunduğu IRSAP grubu, 500.000 m2 üretim alanı ile her ölçekte ihtiyaca rahatlıkla karşılık verebilmektedir.

IRSAP, one of the oldest and well-established radiator manufacturers in Italy, brought a breath of fresh air to both the Italian and European markets with the TESI model it designed in 1967. The idea that the radiator could be a design object rather than a necessity was still far from the mind at that time. But under the leadership of Irsap, this was beginning to change.

The success of the TESI model still continues today. Apart from the TESI model, with many new design and price / performance products, IRSAP continues to be one of the best choices for your projects.

bottom of page