top of page
  • Yazarın fotoğrafıMURAT SAYGILI

Lithoss Anahtar ve Prizler Yenilikler Ekim 2023

Lithoss, 2023 Sonbaharında sabırsızlıkla bekleyeceğiniz pek çok yenilik sunuyor.


İlk olarak benzersiz CASAMBI yenilikikleri ile başlıyoruz.


Avrupada yenilikleri ve tasarımları ile tanınan Lithoss, şu an için kablosuz CASAMBI dimmerları sunan dünyadaki tek üretici olmaktan gurur duyuyor. Döner dimmerlar, RGB, Ayarlanabilir Beyaz ve Tek Renkli beyaz. olmak üzere aydınlatma armatürlerini 3 renkte mükemmel şekilde kısmanıza olanak tanır


Kurulum ve konfigürasyon Casambi Uygulaması aracılığıyla kolayca yapılır,

Dimmerlar kare ve yuvarlak biçimde mevcuttur.


İyi bir fikir -> Mobil dimmerinizi açılı yüzey kutumuzu kullanarak size en uygun görünen yere yerleştirebilirsiniz. ref. ACC016. Yuvarlak (Round) Casambi kablosuz anahtarımız ile de tam uyumludur.

Berrier Döner Aydınlatmalar


Lithoss & Tal'ın tasarım ekibi güçlerini bir kez daha birleştirdi. Ortaklaşa yeni aydınlatma armatürler sunmaya devam etmekteler. Kısa süre içerisinde TAL'in ikonik Berrier'ini Lithoss'un benzersiz kaplamaları ve kombinasyon seçenekleriyle birleştirme fikri ortaya çıktı.


Yeni bir ürün geliştirildi: Berrier Junior Swivel. Berrier, Berrier'in her yöne sorunsuz bir şekilde döndürülmesine olanak tanıyan akıllı bir mıknatıs sistemi ile oluşturulmuştur. Berrier Fırdöndü, fırçalanmış Bronz, Altın ve Titanyum gibi anodize renkler de dahil olmak üzere farklı yüzeylerde satışa sunulacaktır.


Aralık 2023'ten itibaren mevcut

Lithoss anahtar ve priz koleksiyonunu ziyaret etmek için linki tıklayınız; https://www.maxroom.net/lithoss-tasarim-anahtar-design-swit4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page