top of page

LITHOSS TRIMLESS DEKORATİF ANAHTAR PRİZ MODELLERİ

lithoss trimless dekoratif anahtar ve priz modelleri

Trimless koleksiyonu ile Lithoss, geçme kasaları sayesinde duvar ile hem zemin tasarımları tercih eden projeler için güncel koleksiyonlarını sunmaktadır.

 

Lithoss Trimless, Push button anahtar koleksiyonu olan Select,  dokunmatik anahtar koleksiyonu Square  ve Void koleksiyonunun tüm priz modellerini özel el yapımı kaplaması ile hem evlere hem de ofislere eşsiz bir dokunuş olarak duvar ile hem zemin olarak sunmaktadır.

lithoss trimless paslanmaz çelik dekoratif anahtar ve priz modelleri

Lithoss, halihazırda büyük beğeni toplayan Push Button anahtar modeli SELECT ve dokunmatik elektrik anahtar modeli SQUARE için duvarlarla hem zemin ve en üst seviyedeki kalitesi ile Trimless koleksiyonunu beğeninize sundu. 

Select dekoratif anahtar koleksiyonunda olduğu gibi tek çerçevede 4 adet anahtar kullanımına uygun olan Trimless push button anahtarlar, ek elektronik darbe akım rölesi yardımı ile 250 Volt şebeklerde, darbe akım rölesine ihtiyaç duyulmadan Knx gibi akıllı ev sistemlerinde ve Casambi gibi uygulamalarda kullanılabilmektedir.

lithoss trimless led dekoratif anahtar ve priz modelleri

Lithoss, büyük beğeni toplayan dokunmatik elektrik anahtar modeli SQUARE için duvarlarla hem zemin ve en üst seviyedeki kalitesi ile Trimless koleksiyonunu beğeninize sundu. 

Square dekoratif anahtar koleksiyonunda olduğu gibi tek çerçevede 4 adet anahtar kullanımına uygun olan Trimless dokunmatik anahtarlar, ek elektronik darbe akım rölesi yardımı ile 250 Volt şebeklerde, darbe akım rölesine ihtiyaç duyulmadan Knx gibi akıllı ev sistemlerinde ve Casambi gibi uygulamalarda kullanılabilmektedir.

lithoss trimless siyah dekoratif anahtar ve priz modelleri

Trimless koleksiyonu prizler ise, tekli duvarlarla hem zemin hatları ile hem ev ve iş yeri projelerinde hem de otel projelerinde büyük beğeni toplamaya başladı.

Türkiye ve Avrupanın büyük bir kısmının kullandığı alman Schuko standardındaki elektrik prizleri, ingiliz ve İtalyan standartlarında da ihtiyaca göre üretiliebiliyor.

Lithoss'un Void priz serisindeki tüm renk ve finish seçeneklerinde üretilen Trimless dekoratif prizler, projelerinize değer katacak.

bottom of page