top of page

LITHOSS CIRCUM DEKORATİF ANAHTAR PRİZ MODELLERİ

lithoss circus design switch

Lithoss’un en yenisi olan Circum dekoratif anahtar priz modelleri, yalın dairesel tasarımı ile ister 250 Volt şebeke elektriği kullanılsın isterse de Knx veya Casambi akıllı ev sistemleri uygulansın, her prestijli projenin ilgi odağı olmaya başladı. Circum farklı tasarım ve finish seçenekleri ile, seçkin projelerin klasik veya modern anahtar ve priz ihtiyaçları için geniş bir koleksiyon sunmaktadır. Circum, özel el yapımı kaplaması ile hem evlere hem de ofislere eşsiz bir dokunuş sunar. Tamamı Belçika menşeli Lithoss ürünlerinde kullanılan pirinç ve paslanmaz çelik gibi dayanıklı malzeme ve kaplamalar ile almış olduğunuz ürünleri nesilden nesille keyifle kullanacaksınız.

Lithoss, halihazırda büyük beğeni toplayan Push Button anahtar modeli SELECT ve mekanik elektrik anahtar modeli COCKPIT için yuvarlak hatları ve en üst seviyedeki kalitesi ile Circum koleksiyonunu beğeninize sundu. Select dekoratif anahtar koleksiyonunda olduğu gibi tek çerçevede 4 adet anahtar kullanımına uygun olan Circum push button anahtarlar, ek elektronik darbe akım rölesi yardımı ile 250 Volt şebeklerde, darbe akım rölesine ihtiyaç duyulmadan Knx gibi akıllı ev sistemlerinde ve Casambi gibi uygulamalarda kullanılınabilmektedir.

lithoss circus design switch
lithoss circum dekoratif anahtar priz

Circum koleksiyonu prizler ise, tekli prizlerde yuvarlak, ikili prizlerde oval hatları ile hem ev ve iş yeri projelerinde hem de otel projelerinde büyük beğeni toplamaya başladı.Türkiye ve Avrupanın büyük bir kısmının kullandığı alman Schuko standardındaki elektrik prizleri, ingiliz ve İtalyan standartlarında da ihtiyaca göre üretiliebiliyor.Lithoss'un Void priz serisindeki tüm renk ve finish seçeneklerinde üretilen Circum dekoratif prizler, projelerinize değer katacak.

Circum koleksiyonu priz alternatifleri arasında telefon, yüksek hızlı internet soketleri ile televizyon, uydu soketleri gibi bir ev veya ofisin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek alternatifler bulunmaktadır.Ayrıca günümüzde belki de en çok ihtiyaç duyulan Usb soketleri için Circum harika bir tasarımdır.Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Circum elektrik prizleri ile tüm Lithoss koleksiyonları kombine edilebilir.

lithoss circum dekoratif anahtar priz
bottom of page