top of page

İtalyan Flos Aydınlatma Modelleri

Flos Chasen Sarkıt Aydınlatmalar

Flos Sarkıt Aydınlatmalar

flos smithfield tavan aydınlatması beyaz

Flos Tavan Aydınlatmaları

flos foglio duvar aydinlatmasi

Flos Duvar Aydınlatmaları

flos arco ayaklı aydınlatma lambader

Flos Ayaklı Aydınlatmalar

flos snoopy table lamp green

Flos
Masa üstü Aydınlatmaları

flos ktribe bahçe ve dış mekan aydınlatması

Flos Bahçe ve
Dış Mekan Aydınlatmaları

FLOS Aydınlatma kimdir ? Nereden alınır ?

FLOS Lighting Kısa Tarihçesi

Flos Lighting 1962 yılında Merano, İtalyada kurulmuştur. Başta avrupa olmak üzere tüm Dünyada hem dekoratif aydınlatma hem de mimari aydınlatmanın öncü markalarındandır.

Almış olduğu sayısız ödül ve aralarında Achille - Pier Giacomo Castiglioni, Philippe Starck, Antonio Citterio, Marcel Wanders, Konstantin Grcic, Jasper Morrison, Patricia Urquiola, Ron Gilad, Ronan & Erwan Bouroullec ve daha bir çok tasarımcının bulunduğu eşsiz, yaratıcı ve yenilikçi tasarımları ile uluslararası düzeyde ilgi odağı olmaya devam etmektedir.

Flos Aydınlatmanın çoğunluk hissesini 2014 yılında Investindustrial satın aldı. Bu satın alma ile birlikte Flos Lighting küresel düzeyde daha hızlı büyümeye başladı.

 

İtalyan dış mekan mimari aydınlatma üreticisi Ares, 2015 yılnda FLOS grubuna katıldı. Böylece dış mekan ve bahçe aydınlatmaları birimi, dekoratif aydınlatma, mimari aydınlatma ve tarihi aydınlatma serilerinin yanında FLOS'ta dördüncü üretim birimi haline geldi.

 

Kasım 2018'de FLOS, B&B Italia, Louis Poulsen ve Arclinea ile birlikte, yatırım şirketi Investindustrial ve The Carlyle Group arasındaki işbirliğinden kaynaklanan bir proje olan The Design Holding'in bir parçası oldu. Holding, üst düzey iç tasarım sektöründeki en büyük küresel grubu temsil ediyor.

 

Haziran 2019'da Roberta Silva, CEO Daniel Lalonde'nin rehberliğinde holdingin yönetsel gelişimi amacıyla FLOS'un CEO'su olarak atandı.

 

FLOS bugün tam entegre çözümlerden oluşan bir evren sunuyor. Dünya çapında 80'den fazla ülkeye ihracat yapmakta ve Roma, Milano, Paris, Lyon, New York ve Stockholm'de kendi mağazaları bulunmaktadır.

FLOS Lighting Nereden Alınır ?

Flos aydınlatmanın, tarihçesinde de ifade ettiğimiz gibi Roma, Milano, Paris, Lyon, New York ve Stockholm'de kendi mağazaları bulunmaktadır. Kendi mağazalrı haricinde Dünyanın 80 ülkesinde satılmaktadırlar.

Maxroom, 2010 yılından itibaren diğer çok bilinen aydınlatma markaları ile birlikte FLOS ürünlerini de satmaktadır. 2023 yılı itibari ile online tasarım aydınlatma satış mağazası olan www.maxroom.shop ile artık bir tık uzağınızda olacaklar. 

Flos aydınlatmanın tam koleksiyonu için www.maxroom.shop ziyaret edebilirsiniz. En hızlı, en uygun şekilde FLOS Lighting ürünlerinin keyfini çıkartabilirsiniz. 

bottom of page