top of page

İtalyan Artemide Aydınlatma Modelleri

artemide sarkit aydinlatma cosmic angel

Artemide Sarkıt Aydınlatmalar

artemide tavan aydinlatmasi pirce

Artemide Tavan Aydınlatmaları

artemide cadmo duvar aydinlatmasi aplik

Artemide Duvar Aydınlatmaları

artemide ayakli aydinlatma cadmo

Artemide Ayaklı Aydınlatmalar

artemide masaustu aydinlatma amami

Artemide
Masa üstü Aydınlatmaları

artemide bahce aydinlatmasi

Artemide Bahçe ve
Dış Mekan Aydınlatmaları

artemide architectural aydinlatma

Artemide Architectural
İç Mekan Aydınlatmaları

artemide architectural aydinlatma

Artemide Architectural
Dış Mekan Aydınlatmaları

Artemide Aydınlatmayı neden seçmeliyiz ? Artemide ürünleri nereden alınır ?

Artemide Lighting Kısa Tarihçesi

Foscarini Lighting 1960 yılında Ernesto Gismondi tarafından kuruldu. Merkezi Pregnana Milanese, İtalya olan Artemide Aydınlatmanın, 24 şubesi bulunmaktadır. Kendi şubeleri haricinde, dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerde 55 showroom tarafından ürünleri satılmaktadır. Artemide ürünleri 98 ülkeye dağıtılmaktadır.

 

İtalya, Fransa, Macaristan ve Kanada olmak üzere toplam beş üretim birimi, iki cam fabrikası ve prototip laboratuvarları ve çığır açan testlerle desteklenen bir Araştırma ve Geliştirme merkezi ile Artemide Group'un şu anda 60'ı Ar-Ge'de çalışan olmak üzere 750'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

 

İnovasyon, Artemide aydınlatmanın bugünki başarısında kilit rol oynamaktadır. Artemide'de, teknolojik araştırmalar, seçkin mimarlarla ortaklıklar ve sosyokültürel araştırmalar, en başından beri, geleceği kesintisiz bir güçle aydınlatma yeteneğine sahip yenilikçi projelerin temelini oluşturmaktadır.

Artemide Lighting Nereden Alınır ?

Artemide aydınlatmanın, tarihçesinde de ifade ettiğimiz gibi 24 adet kendi mağazası haricinde Dünyanın 96 ülkesinde satılmaktadırlar.

Maxroom, 2010 yılından itibaren diğer çok bilinen aydınlatma markaları ile birlikte Artemide ürünlerini de satmaktadır. 2023 yılı itibari ile online tasarım aydınlatma satış mağazası olan www.maxroom.shop ile artık bir tık uzağınızda olacaklar. 

Artemide aydınlatmanın tam koleksiyonu için www.maxroom.shop ziyaret edebilirsiniz. En hızlı, en uygun şekilde Artemide Lighting ürünlerinin keyfini çıkartabilirsiniz. 

bottom of page