top of page

Aldo Bernardi İtalyan Bakır ve Seramik Aydınlatmalar

Aldo Bernardi Seramik ve Bakır İç Mekan Aydınlatmaları

Aldo Bernardi Seramik ve Bakır İç Mekan Aydınlatmaları

Araştırma, keşif ve yenilik: Aldo Bernardi tasarım aydınlatmalar, yeni sırların, cilaların ve malzemelerin hem tasarım hem de işlevsellik zevkiyle buluştuğu sürekli çalışmanın sonucudur.

 

Aldo Bernardi'nin klasik seramik sanatındaki uzun deneyimi, her yeni ürününe zanaatkarlığın tartışılmaz cazibesini verir. El işçiliği ve detaylara gösterilen özen sayesinde, gerçekten de tüm Aldo Bernardi koleksiyonları, projelere değer ve zarafet katar.

 

Aldo Bernardi, yüksek tavanları aydınlatmak ve mekanlara çağdaş bir dokunuş katmak için mükemmelleştirilmiş modern tasarımlı duvar aplikleri ile seramik, alüminyum veya çelikten sarkıt lambalar üretmektedir. 

Aldo Bernardi İnterni Koleksiyonu için fotoğrafı tıklamanız yeterlidir.

Aldo Bernardi Seramik ve Bakır Klasik Aydınlatmalar

Aldo Bernardi Seramik ve Bakır Klasik Aydınlatmalar

Aldo Bernardi'nin klasik aydınlatmaları, her türlü uygulamaya uygun, seramik aydınlatmalar ve antika pirinç sarkıt aydınlatmalar içerir.

 

Aldo Bernardi pirinç ve bakır klasik aydınlatmalar çok sağlam ve uzun ömürlü aydınlatmalardır. Vintage ve romantik tasarımları, onları diğer bütün aydınlatmalardan farklı kılar. 

Aldo Bernardi Classici koleksiyonu aydınlatmalar, Aldo Bernardi'nin diğer bir koleksiyonu olan aydınlatma sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadırlar.

Aldo Bernardi Classici Koleksiyonu için fotoğrafı tıklamanız yeterlidir.

Aldo Bernardi Seramik ve Bakır Bahçe Aydınlatmaları

Aldo Bernardi Seramik ve Bakır Bahçe Aydınlatmaları

Aldo Bernardi'nin pirinç ve bakır dış mekan ve bahçe aydınlatmaları ile dış duvarlara, patikalara, bahçelere veya kaldırımlara büyülü bir vurgu yapabilirsiniz

 

Aldo Bernardi'nin dış mekanlara yönelik tüm kreasyonları, çok uzun yıllar keyifle kullanılabilmesi için özenle seçilen hammaddelerden özenle üretilmişlerdir.

 

aldo Bernardi dış mekan ve bahçe aydınlatmalarında sadece dış mekan sarkıt aydınlatma ve apliklerini değil, aynı zamanda tüm dış aydınlatma projelerinizi tamamlamak için mükemmel elektrik direkleri ve tüm dış aydınlatma sistemlerini bulacaksınız.

Aldo Bernardi Dış Mekan Koleksiyonu için fotoğrafı tıklamanız yeterlidir.

aldo bernardi sıva üstü bakır aydınlatma sistemleri

Aldo Bernardi Bakır Aydınlatma Sistemleri

Aldo Bernardi, iç ve dış mekanların döşenmesi ve aydınlatılması için özel olarak tasarlanmış, yenilikçi ve özgün bir tasarıma sahip aydınlatma sistemleri koleksiyonunu oluşturmuştur.

 

 Ayrıntılara gösterdiği özen ve güçlü estetik hissi sayesinde, Aldo Bernardi sıva üstü aydınlatma sistemleri, tüm mekanları geliştirebilen gerçek bir bütün haline gelir.

 

Malzemelerin kalitesi ve incelikli tasarımı, işlevsel LED aydınlatma sistemleri, klasik elektrik sistemleri, örgülü elektrik sistemleri veya sıva üstü kablo sistemleri gibi zamana meydan okuyan tasarımın dekoratif unsurlarının bir araya getirilebilmesini mümkün kılar. 

Aldo Bernardi bakır aydınlatma sistemleri için fotoğrafı tıklamanız yeterlidir.

Aldo Bernardi Aydınlatmayı neden seçmeliyiz ? Aldo Bernardi ürünleri nereden alınır ?

Aldo Bernardi Kısa Tarihçesi

Aldo Bernardi: 46 yıllık tutku, fikirler ve harika koleksiyonlar... Aldo Bernardi'nin tüm koleksiyonları, İtalyanın muhteşem manzaralar ve renklerle çevrili Treviso şehrinde şekillendi ve hem İtalya hem de Dünya çapında bir yolculuğa çıktı.

Seramik ve pirinç Aldo Bernardi'nin ilk aşkı. Seramik ve Pirinç ile olan bağı yepyeni modellere hayat verdi. Böylece bu iki malzemenin ustaca kullanılmasıyla başlayan serüven ve şirket yeni harika fikirler ve çizimlerle büyüdü. İç mekanlar,

 

Dış mekanlar ve karmaşık sistemler için aydınlatma: Her mekan için hem aydınlatan hem de mekanı güzelleştiren çözümler tasarlayarak projelere değer katmaktadır. 

 

Aldo Bernardi'nin harika ürünlerindeki üç bileşen ise; stil, gelenek ve detaylara gösterilen özen'dir.

Aldo Bernardi Nereden Alınır ?

Aldo Bernardi aydınlatmanın, tarihçesinde de ifade ettiğimiz gibi İtalyanın Treviso şehrinde kendi mağazaları bulunmaktadır. Kendi mağazalrı haricinde Dünyanın bir çok ülkesinde satılmaktadırlar.

Maxroom, 2016 yılından itibaren diğer çok bilinen aydınlatma markaları ile birlikte Aldo Bernardi ürünlerini de satmaktadır. 

bottom of page